Bizden Haberler  

HABERLER

Sunseeker jelkot ve boya servisi
Sunseeker jelkot ve boya servisi

Günümüzün marka teknelerinden birisi olan Sunseeker marka teknelerin  jelkotlarında sorun mu yaşıyor ve boya ile ilgili skıntınız mı  var bizim ile iletişime geçmekte  geç kalmayın biz bu hizme... Devamı

Ferretti yacht  gelcoat ve boya özel servisi
Ferretti yacht gelcoat ve boya özel servisi

Günümüzün  sağlam ve markalı tekne firması olan feretti  marka teknelerin boya ve gelcoat  tamir işlerinin uzmanlaşmış kadromuz ile tamir edilmesi ve yenileme hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

 <... Devamı


© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Yatboyacisi.com yat işletmeciliği 2012 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Realyachting tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Şirketimiz bünyesinde boya-vernik uygulaması , grp-kompozit-jelkot bakımı, motor-mekanik bakım ve onarımı, elektrik-elektronik aksam , jeneratör bakım ve onarımı , mobilya tik , yat bakım onarımı için gerekli tüm aşamaları titizlikle yerine getirecek deneyimli ve uzman kadrosuyla siz tekne sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasite ve yeterliliktedir.Hizmetlerimiz bölümünde detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi daha önce tamamladığımız işlere galeri bölümümüzden ulaşabilirsiniz.Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu işletmemizde kişiye özel çözümler sunmaktayız. Teknenizin bütün bakımlarını planlı olarak gerçekleştirelim , size sadece arkanızı yaslanıp keyfini sürmek kalsın. Türkiyenin tüm marinalarında servis hizmeti verebilen yeterli donanım ve altyapıya sahip olan yatboyacisi.com ana merkezi Göcek marintürk marınada hizmet vermektedir.