Vernik yenileme  

Vernik yenileme


Teknelerin yüzeylerinde bulunan vernikli alanların yaz ve kış aylarında gerek soguk hava ve  güneş ışınlarından dolayı koruma özellikleri zayıflar ve yeni bir katmana ihtiyaç duyar bunun için  sezon bakımlarının yapılması önemlidir vernik çeşitleri hakkında sizlere kısaca bilgiler sunmak istiyoruz.

Woodskin Vernik

Woodskin ahşabınızı cildiniz gibi koruyan esnek bir ahşap yağı/vernik hibritidir. Mikro gözenekli yapısı Woodskin’in ahşabınızla beraber nefes almasına imkân verir; o minicik gözenekler, ahşabın hava almasına izin verir ancak ahşabın küflenmesi ve bozulmasına neden olan suyun da girmesini engelleyecek kadar küçüktür. Woodskin’in uygulaması çok kolaydır; katlar arasında zımparaya veya inceltilmesine gerek yoktur. İyi akışkanlık ve yayılma özelliklerine sahip Woodskin, zarif şeffaf parıltısıyla kurur. Woodskin çatlamayan veya pullanma yapmayan ince bir yüzey oluşturarak ahşabınızın içine çok iyi nüfuz eder. Çok az bakıma ihtiyacı olur – sezondan sezona kolayca temizleyip üzerine yeniden uygulama yapılabilir – Naturel tik renkli Woodskin, tik gibi yağlı ağaçlar dâhil her tür ahşabın güzelliğini gözler önüne serer.

Perfection plus Varnik     

Mükemmel performanslı, çok parlak çift komponentli vernik
En sert finiş ve en yüksek aşınma direnci sağlayan kimyasal kürlenme
Mükemmel parlaklığını konvansiyonel tek komponentli verniklerden 4 kat daha uzun süre kaybetmez
Profesyonel kalitede sonuçları kolaylaştırır
2:1 karışım oranı: Ölçmesi ve karışımı kolay

Schooner gold

Gelişmiş UV teknolojisi ile en uzun süre dayanan tek komponentli verniğimiz
Olağanüstü derin parlaklık ve renk kalıcılığı verniğin ömrü boyunca kaybolmaz
Her kat arasında zımparalama
Geleneksel amber renkli

Goldspar Satin

iç kısımlarda kullanım için poliüretan saten vernik
Sıcak su, hafif asitler ve alkalilere karşı dayanıklı
Hızlı kuruyan formülü toz yapışmalarını en aza indirir

Bunların dışında bir çok vernik türü bulunmaktadır  teknenizin hangi vernik e ihtiyac duydugunu ögrenmek istiyor iseniz lütfen bizimle iletişime geçmekte geç kalmayınız.

 

yatboyacisi.com Tekne vernik yenileme , vernik ustası , vernik kazıma , poliratan vernik  , tekne boyacısı gibi alanlarda teknik servis hizmeti saglayan bir firmadır.

 


© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Yatboyacisi.com yat işletmeciliği 2012 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Realyachting tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Şirketimiz bünyesinde boya-vernik uygulaması , grp-kompozit-jelkot bakımı, motor-mekanik bakım ve onarımı, elektrik-elektronik aksam , jeneratör bakım ve onarımı , mobilya tik , yat bakım onarımı için gerekli tüm aşamaları titizlikle yerine getirecek deneyimli ve uzman kadrosuyla siz tekne sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasite ve yeterliliktedir.Hizmetlerimiz bölümünde detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi daha önce tamamladığımız işlere galeri bölümümüzden ulaşabilirsiniz.Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu işletmemizde kişiye özel çözümler sunmaktayız. Teknenizin bütün bakımlarını planlı olarak gerçekleştirelim , size sadece arkanızı yaslanıp keyfini sürmek kalsın. Türkiyenin tüm marinalarında servis hizmeti verebilen yeterli donanım ve altyapıya sahip olan yatboyacisi.com ana merkezi Göcek marintürk marınada hizmet vermektedir.