Zehirli boya kazıma  

Zehirli boya kazıma


Fiber glass  teknelerde zehirli boya neden kazınmalıdır?

Zehirli boyanın katmanının çogalması nedeniyle  bir kalınlık oluşmaktadır bu kalınlık kuruma neticesine göre yıllar geçtikce artik özelliklerını kaybetmeye başlamakltadır ve teknenizde gözle görülen atmalar meydana gelmektedir bu atmalar neticesinde  suyun fiberglass ile teması kaçınılmazdır ve  deniz canlıların jelkot yüzeye yapışıp hasar oluşturmasının önüne gecilmemektedir.

Zehirli boya nasıl kazınır?

Zehirli boya  boya sökücü yardımı ile yerinden sökülebilir ve raspa çeşitleri fındıklama  kum raspası ve su jeti ilede günümüzde zehirli sökme işlemi gerçekleştrilmektedir.

yatboyacisi.com zehirli boya kazıma , zehiri boya sökme ,zehirli boya yenileme, zehirli boya ustası alanlarında sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar ve bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

 

 

 


© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Yatboyacisi.com yat işletmeciliği 2012 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Realyachting tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Şirketimiz bünyesinde boya-vernik uygulaması , grp-kompozit-jelkot bakımı, motor-mekanik bakım ve onarımı, elektrik-elektronik aksam , jeneratör bakım ve onarımı , mobilya tik , yat bakım onarımı için gerekli tüm aşamaları titizlikle yerine getirecek deneyimli ve uzman kadrosuyla siz tekne sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasite ve yeterliliktedir.Hizmetlerimiz bölümünde detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi daha önce tamamladığımız işlere galeri bölümümüzden ulaşabilirsiniz.Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu işletmemizde kişiye özel çözümler sunmaktayız. Teknenizin bütün bakımlarını planlı olarak gerçekleştirelim , size sadece arkanızı yaslanıp keyfini sürmek kalsın. Türkiyenin tüm marinalarında servis hizmeti verebilen yeterli donanım ve altyapıya sahip olan yatboyacisi.com ana merkezi Göcek marintürk marınada hizmet vermektedir.