Jelkot tamir  

Jelkot tamir


Günümüzün favorisi olan fiber glass teknelerin yüzeyinde bulunan jelkot da krılma veya aşınmalar zaman zaman kaçınilmaz oluyor bunların tamirlarinin kısa süre içinde yapılmasi gerekiyor.

 

Jelkot tamir konusunda profosyonel ekibimiz ile siz degerli müsterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Yatboyacisi.com.sitemizde jelkot tamiri , jelkot tamiri  yaptirmak isteyen siz degerli müsterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyariz.


© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Yatboyacisi.com yat işletmeciliği 2012 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Realyachting tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Şirketimiz bünyesinde boya-vernik uygulaması , grp-kompozit-jelkot bakımı, motor-mekanik bakım ve onarımı, elektrik-elektronik aksam , jeneratör bakım ve onarımı , mobilya tik , yat bakım onarımı için gerekli tüm aşamaları titizlikle yerine getirecek deneyimli ve uzman kadrosuyla siz tekne sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasite ve yeterliliktedir.Hizmetlerimiz bölümünde detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi daha önce tamamladığımız işlere galeri bölümümüzden ulaşabilirsiniz.Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu işletmemizde kişiye özel çözümler sunmaktayız. Teknenizin bütün bakımlarını planlı olarak gerçekleştirelim , size sadece arkanızı yaslanıp keyfini sürmek kalsın. Türkiyenin tüm marinalarında servis hizmeti verebilen yeterli donanım ve altyapıya sahip olan yatboyacisi.com ana merkezi Göcek marintürk marınada hizmet vermektedir.