Hakkımızda  

Hakkımızda


YAT TEKNİK SERVİS

Yatboyacısı.com  sitesinin  baglı oldugu realyachting  firması sahip olduğu profesyonel teknik servis ekibi ile siz deniz severlerin isteklerine kısa sürede ve yüksek kalite standartları çerçevesinde en etkili çözüm yolu olabilmeyi amaçlayıp, yat teknik servis konularında faaliyetlerine devam etmektedir.

Sezonun sonlanması ile birlikte genel olarak tüm yatlarda yapılması gereken periyodik bakımlar vardır. Bu bakım ve onarımlar tekne ekipmanlarının ve teknenin ömrünü uzatacağı gibi uzun vadede de oldukça ekonomi yapmanıza yardımcı olacaktır. Eğer bu bakım ve onarım gerçeğini göz ardı edicek olursanız, gelecek sezon için sahip olduğunuz teknenizden alacağınız performans düşebileceği gibi teknenizin ciddi hasarlar almasına sebep olursunuz.Sizlere anlatmak istediğimiz tekneniz için büyük önem taşımakta olan bu periyodik bakımları gereksiz masraf olarak gördüğünüzde ileride size dönük büyük yaptırımlara sebebiyet verebileceğini unutmayınız.
Real Yachting olarak sizlere yat teknik servis olarak verebileceğimiz hizmetlerimiz.
YAT BOYAMA VE ZEHİRLİ BOYA İŞLEMLERİ

Teknenizin suyun içinde bulunan kısımları deniz içindeki yosunların,kabuklu midyelerin ve çeşitli mikro-organizmaların tüm etkilerine açıktır. Teknenizin altında oluşan her türlü canlı, bir sürtünme kuvveti oluşturarak, teknenizin seyir hızında azalma olmasının yanında manevra kabiliyetini de kısıtlamaktadır. Bu nedenle tekneniz daha fazla yakıt tüketmektedir. Amacımız uyguladığımız zehirli boya işlemleri ile birlikte teknenizin karinasında sizlere bu olumsuzlukları yaşatan olaya engel olmaktır.

Su yüzeyinin üzerinde kalan boyalı bölgelerde ise tekneniz güneş ve diğer etkenler tarafından çeşitli yıpranmalara, aşınmalara ve yüzeysel yaralanmalara maruz kalmaktadır. Bu durum için uygulamakta olduğumuz boya tedavi yöntemleri ile birlikte teknenizin ömrünü uzatıyoruz.

Sahip olduğunuz teknenin yapısına ve türüne göre uygun boyayı analiz edip zehirli boya işlemleri ile birlikte neticelendirip, sizlere en kaliteli iş teslimatını uygun fiyatlarla sunmak için bizimle çalışmaya beklemekteyiz.

AHŞAP İŞÇİLİĞİ

Genel olarak tüm teknelerde yapısına göre mutlaka ahşap az yada çok kullanılmaktadır. Ahşap kullanılan alanlarda oluşan bozulmalar, yıpranmalar tespit edilerek sorunsuz bir şekilde düzeltilebilir. Gerek sıfırdan yat imalatı gerekse mevcut yatlarda çürük yerlerin tamir ve değişimi güverte tik bakım onarım ve tamirleri hususunda firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

ELEKTRİK DEVRELERİ BAKIM ONARIM

Teknenin tüm elektrik tesisatında üzeri iki kat izolasyon kaplı, içinde çoklu tel bulunan kalay kaplı bakırdan yapılmış standart kablolar kullanılmaktadır. Bu kablolar sayesinde teknenizde güvenli bir şekilde elektrik kullanmaktasınız. Fakat yatlarda bulunan tüm elektrikli ve elektronik devreler, deniz ortamının zamanla beraberinde getirdiği yıpranma ve oksitlenmeye maruz kalmaktadır. Real Yachting olarak size bu durumlarda birlikte çalışmakta olduğumuz uzman teknisyen arkadaşlarımızı kısa süre içerisinde yönlendirerek, yaşadığınız problemlere çözüm yolu oluşturmaktayız.


© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Yatboyacisi.com yat işletmeciliği 2012 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Realyachting tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Şirketimiz bünyesinde boya-vernik uygulaması , grp-kompozit-jelkot bakımı, motor-mekanik bakım ve onarımı, elektrik-elektronik aksam , jeneratör bakım ve onarımı , mobilya tik , yat bakım onarımı için gerekli tüm aşamaları titizlikle yerine getirecek deneyimli ve uzman kadrosuyla siz tekne sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasite ve yeterliliktedir.Hizmetlerimiz bölümünde detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi daha önce tamamladığımız işlere galeri bölümümüzden ulaşabilirsiniz.Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu işletmemizde kişiye özel çözümler sunmaktayız. Teknenizin bütün bakımlarını planlı olarak gerçekleştirelim , size sadece arkanızı yaslanıp keyfini sürmek kalsın. Türkiyenin tüm marinalarında servis hizmeti verebilen yeterli donanım ve altyapıya sahip olan yatboyacisi.com ana merkezi Göcek marintürk marınada hizmet vermektedir.